Безпечні веломаршрути: де покататися в епоху карантину

Джерело: https://travel.24tv.ua/bezpechni-velomarshruti-ukrayini-shemi-de-katatisya-novini-dnya_n1420358

COVID-19 має неабиякий вплив на кожного. Тепер українці непокояться за своє життя більше ніж колись, зараз вони обирають той відпочинок, який не завдасть шкоди здоров’ю. І одним з таких є велотуризм. Це найкращий спосіб відірватися від рутини та влаштувати собі активну, а головне безпечну мандрівку.

Travel24 підготував для вас безпечні веломаршрути Україною, якими варто скористатися в епоху карантину.

Рівне – м. Клевань (Тунель кохання) – с. Олика – с. Базальтове (Базальтові стовпи) – Рівне

Вам необхідно дістатися Рівного машиною, а вже звідти розпочинати маршрут. Першим пунктом призначення є містечко Клевань, де розташований знаменитий “Тунель кохання”, замок та костьол.


Тунель кохання / igotoworld.com

Далі заїдьте до сусіднього села Олика, яке тривалий час було резиденцією магнатів Радзивіллів. Тут добре зберігся замок, а також прекрасний бароковий костел початку XVII століття.


Костел початку XVII століття в Олиці / zik.ua

І кінцевою точкою маршруту – є село Базальтове на північ від Рівного, де розташований кар’єр з чудовою водою, а також геологічний заказник “Базальтові стовпи”. Після ночівлі в цих місцях повертайтесь до Рівного.


Геологічний заказник “Базальтові стовпи” / tsn.ua

Вилкове

Довжина: 87 кілометрів
Тривалість: 1 день

Ізмаїл – Вилкове

Це місто Одеської області отримало статус “Української Венеції” завдяки численним каналам замість вулиць та човнам замість звичних авто. Але насправді це місце настільки самобутнє та автентичне, що вже починає відвойовувати свою справжню назву в пам’яті людей. Це чудове місце для велопрогулянок вздовж Дунаю та кордону з Румунією.


Вилкове в Одеській області / tsn.ua

Буцький каньйон

Довжина: 65 кілометрів
Тривалість: 2 дні

Жашків – Буцький каньйон – Жашків

Вам потрібно добратися машиною до Жашкова, а звідти рушати велосипедом. Початок подорожі – у Жашкові, звідти – до Буцького каньйону і назад. Дистанція – близько 30 кілометрів в один кінець, аби поїхати туди й переночувати на каньйоні, а потім повернутися назад.


Буцький каньйон / myukraine.org.ua

Трахтемирівський півострів

Довжина: 65 кілометрів
Тривалість: 2 дні

1 день: Бучак – Іваньків – Григорівка – Рожена Криниця – Бучак
2 день: Бучак – Григорівка – Трехтемирів – Букрин – Бучак

Це куточок дикої природи неподалік столиці у Черкаській області, який вважається місцем сили та козацької слави. Трахтемирів порізаний балками та ярами, дрімучими лісами, а відсутність людей перетворила місцеві дороги на звірині стежки. Майже гірські ландшафти та віддаленість роблять цей маршрут доступним для впевнених та досвідчених велосипедистів. По дорозі вам варто завітати на Маківщину, Рожену криницю, озеро Бучак та будинок Скіфа. Для ночівлі – чудовим варіантом буде розкласти намет на березі Бучака, а вже вранці вирушати далі.


Трахтемирівський півострів / kanos.com.ua


Залишити відповідь