В Австралії врятували 90 тисяч тварин, які постраждали від пожеж

Джерело: https://rubryka.com/2020/01/09/avstrali-vryatuval-90-tysyach-tvaryn-yaki-postrazhdaly-vid-pozhezh/

Австралійська сім’я врятувала 90 тисяч тварин, які постраждали від пожеж.

Про це пише Екологія життя.

«На цьому тижні ми лікували нашого 90-тисячного пацієнта. Щоб впоратися з такою кількістю тварин, які надійшли в лікарню, в 2019 році ми відкрили реабілітаційний центр для морських черепах, відділення для морських змій і збираємося закінчити будівництво нової зони для відновлення птахів, але цього все ще недостатньо, щоб зупиниться», – написали власники госпіталю.

Колись їх прабатьки Боб і Лінн Ірвін відкрили Зоопарк Австралії в Квінсленді, їх батьки Стів і Террі Ірвін взяли сімейну справу і допомагали доглядати за тваринами в зоопарку. Їхній батько Стів Ірвін став відомим австралійським журналістом, натуралістом і експертом в області дикої природи і диких тварин. На базі зоопарку був відкритий шпиталь для тварин, в якому і було врятовано стільки тварин, які постраждали від лісових пожеж.

«Папа витратив усе своє життя на захист дикої природи і диких місць, особливо в Австралії. Хотілося б, щоб він був тут прямо зараз і давав поради і сили в цей час спустошення, викликаного пожежами. Я знаю, що його дух продовжує жити завдяки нашій роботі зі збереження природи, і я сподіваюся, що разом ми зможемо дати йому привід пишатися нами», – написала його дочка в своєму Інстаграм.

«Через стількох руйнівних пожеж в Австралії моє серце розривається за людей і диких тварин, які так багато втратили», – поділилася вона. «Поруч з нами немає пожеж. Наш госпіталь дикої природи завантажений більше, ніж будь-коли».

Госпіталь дикої природи сім’ї Ірвін протягом останніх 16 років надає послуги з цілодобової реабілітації тварин. Госпіталь приймає тварин з усією Австралії. Сотні сероголових летючих лисиць, занесених до списку вразливих видів, були доставлені в Квінсленд після того, як рятувальний центр, в якому вони видужували, опинився під загрозою пожежі і був евакуйований. Деякі з них зараз перебувають під наглядом команди в госпіталі, поки вони не стануть досить здоровими, щоб повернутися додому, і не зникне загроза пожежі. Крім порятунку тварин, співробітники лікарні також займаються збором коштів для будівництва питних станцій в посушливих місцях.

Залишити відповідь