ПІДПРИЄМЕЦЬ З ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ: ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ТУРИСТ У КАРПАТАХ ПІСЛЯ КОВІДУ

Джерело: https://westnews.com.ua/pidpriyemets-z-tsentralnoyi-ukrayini-yak-viglyadatime-turist-u-karpatah-pislya-kovidu/

В Івано-Франківську презентували результати проєкту «Портрет туриста очима власників садиб в період пандемії».

Проєкт «Портрет туриста очима власників садиб в період пандемії» реалізується за підтримки Українського культурного фонду, пише WestNews.

За проектом протягом двох місяців для учасників проводили онлайн- та офлайн навчання, консультації.

Реалізовували проект у трьох районах: Верховинському, Косівському та Яремчанщині. В опитуванні взяв участь 301 власник садиб.

Згідно опитування кількість гостей в середньому до шести людей. Кількість відпочиваючих спала на 50-75%. Окрім пандемії впливала на відпочинок повінь.

Понад 50% садиб продовжать працювати у майбутньому. Трохи більше 21% вже припинили діяльність і відновлять діяльність після відкриття турів.

Портрет туриста, якого очікують у постковідний період, – переважно чоловіки 26-35 років. Він подорожуватиме не менше ніж сім діб. Турист приїде з компанією чи сім’єю з Центральної України. Він витрачатиме на добу з однієї особи не менше 200-400 гривень. Мета подорожей – культурно-пізнавальна. Також зазначається, що очікуваний турист – підприємець.

«2020 рік показав цікаву особливість. Ми прогнозували, що туристичні потоки впадуть. Друга половина літа і перша половина осені – туристи обирали і відпочинок, і безпеку. Власне, коли почали моніторити туристичні збори, то вони становлять більше 5,5 млн гривень. У Верховинському та Долинському районах туристичний збір виріс на 100%. Ці два райони продемонстрували, що зелений туризм в нашій області може рости», – зазначав начальник Управління туризму Віталій Передерко.

Залишити відповідь