Третина українців хоче спробувати зелений туризм

Джерело: agroday.com.ua

Третина українців цього року хоче спробувати таку форму відпочинку як зелений туризм. Двадцять відсотків населення уже це зробили.

Дві третини наших співвітчизників (66%) ніколи таким способом не занурювалися в природу, а приблизно кожен десятий (12%) уперше чує про зелений туризм в Україні. Дані опитування компанії Research & Branding Group оприлюднило видання «Дзеркало тижня».

Третина українців (34%) уже цьогоріч хочуть відкрити для себе такий відпочинок, а кожен другий (51%) взагалі не бажає досліджувати сільський зелений туризм. Але загалом охочих це зробити значно більше, ніж тих, хто уже так відпочивав.

28% респондентів переконані, що це можливість провести час з близькими та друзями в незвичній обстановці; 25% думають, що це гарна нагода насолодитися природою в екологічно чистих місцях; 19% вважають, що це спроба пізнати навколишнє середовище, стільки ж відсотків жадають втекти в село від метушні великих міст; 14% воліють пізнати культуру та історію краю. Гастрономічні мотиви (екологічні продукти, автентичні страви) манять туди 10%.

Водночас кожен п’ятий житель країни (21%) не знаходить ні однієї привабливої можливості для себе особисто.

Опитування відбувалося з 4 до 13 липня серед 1801 респондентів по всій Україні, крім окупованих територій. Метод – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *