У Кропивницькому на початку січня 2019 року має розпочати роботу туристично-інформаційний центр

Джерело: www.ukrinform.ua

У Кропивницькому на початку січня 2019 року має розпочати роботу туристично-інформаційний центр.

Про це заявила директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА Валентина Животовська під час панельної дискусії “Сучасні тенденції розвитку регіонального туризму” на “AGROEXPO-2018”, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

“В Україні туристично-інформаційні центри створені і функціонують в багатьох містах, навіть в районних центрах. На обласному рівні також ухвалено рішення про створення такого інформаційно-туристичного центру. Він має запрацювати з 1 січня майбутнього року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д.Чижевського”, – зауважила Животовська.

Вона додала, що в розвинених країнах світу створена та успішно функціонує розгалужена мережа закладів туристичної інфраструктури, яка включає інформаційні центри. Через такі заклади туристи, які відвідують регіон, отримують необхідну їм інформацію про місце перебування.

Животовська також наголосила, що нині сільський зелений туризм підтримується на державному рівні. Як результат, сьогодні на Кіровоградщині послуги туристам надають господарі вже 41 “зеленої” садиби.

Ще один напрям, про який йшла мова, подієвий туризм. Це порівняно нова можливість для жителів області та гостей культурного і якісного проведення дозвілля.

Залишити відповідь